english
nederlands
Indymedia NL
Vrij Media Centrum Nederland
Indymedia NL is een onafhankelijk lokaal en mondiaal vrij communicatie orgaan. Indymedia biedt een andere kijk op het nieuws door een open publicatie methode van tekst, beeld & geluid.
> contact > zoek > archief > hulp > doe mee > publiceer nieuws > open nieuwslijn > disclaimer > chat
Zoek

 
Alle Woorden
Elk Woord
Bevat Media:
Alleen beelden
Alleen video
Alleen audio

Dossiers
Agenda
CHAT!
LINKS

European NewsReal

MDI klaagt Indymedia.nl aan
Rechtszaak Deutsche Bahn tegen Indymedia.nl
Onderwerpen
anti-fascisme / racisme
europa
feminisme
gentechnologie
globalisering
kunst, cultuur en muziek
media
militarisme
natuur, dier en mens
oranje
vrijheid, repressie & mensenrechten
wereldcrisis
wonen/kraken
zonder rubriek
Events
G8
Oaxaca
Schinveld
Schoonmakers-Campagne
Hulp
Hulp en tips voor beginners
Een korte inleiding over Indymedia NL
De spelregels van Indymedia NL
Hoe mee te doen?
Doneer
Steun Indymedia NL financieel!
Rechtszaken kosten veel geld, we kunnen elke (euro)cent gebruiken!

Je kunt ook geld overmaken naar bankrekening 94.32.153 tnv Stichting Vrienden van Indymedia (IBAN: NL41 PSTB 0009 4321 53).
Indymedia Netwerk

www.indymedia.org

Projects
print
radio
satellite tv
video

Africa
ambazonia
canarias
estrecho / madiaq
kenya
nigeria
south africa

Canada
hamilton
london, ontario
maritimes
montreal
ontario
ottawa
quebec
thunder bay
vancouver
victoria
windsor
winnipeg

East Asia
burma
jakarta
japan
manila
qc

Europe
alacant
andorra
antwerpen
armenia
athens
austria
barcelona
belarus
belgium
belgrade
bristol
bulgaria
croatia
cyprus
estrecho / madiaq
euskal herria
galiza
germany
grenoble
hungary
ireland
istanbul
italy
la plana
liege
lille
madrid
malta
marseille
nantes
netherlands
nice
norway
oost-vlaanderen
paris/île-de-france
poland
portugal
romania
russia
scotland
sverige
switzerland
thessaloniki
toulouse
ukraine
united kingdom
valencia
west vlaanderen

Latin America
argentina
bolivia
brasil
chiapas
chile
chile sur
colombia
ecuador
mexico
peru
puerto rico
qollasuyu
rosario
santiago
tijuana
uruguay
valparaiso

Oceania
adelaide
aotearoa
brisbane
burma
darwin
jakarta
manila
melbourne
oceania
perth
qc
sydney

South Asia
india
mumbai

United States
arizona
arkansas
atlanta
austin
baltimore
big muddy
binghamton
boston
buffalo
charlottesville
chicago
cleveland
colorado
columbus
danbury, ct
dc
hampton roads, va
hawaii
houston
hudson mohawk
idaho
ithaca
kansas city
la
madison
maine
miami
michigan
milwaukee
minneapolis/st. paul
new hampshire
new jersey
new mexico
new orleans
north carolina
north texas
nyc
oklahoma
omaha
philadelphia
pittsburgh
portland
richmond
rochester
rogue valley
saint louis
san diego
san francisco
san francisco bay area
santa barbara
santa cruz, ca
seattle
tallahassee-red hills
tampa bay
tennessee
united states
urbana-champaign
utah
vermont
western mass
worcester

West Asia
armenia
beirut
israel
palestine

Topics
biotech

Process
discussion
fbi/legal updates
indymedia faq
mailing lists
process & imc docs
tech
volunteer
Credits
Deze site is geproduceerd door vrijwilligers met free software waar mogelijk.

De software die we gebruiken is beschikbaar op: mir.indymedia.de
een alternatief is te vinden op: active.org.au/doc

Dank aan indymedia.de en mir-coders voor het creŽren en delen van mir!

Contact:
info @ indymedia.nl
Albert Heijn bezoeker krijgt cannabiszaad
Legalize! - 31.01.2005 15:06

Heden ochtend hebben actievoerders van Legalize! in weer en wind actie gevoerd bij de Albert Heijn opt museumplein. Dit naar aanleiding van het feit dat Albert Heijn en Laurus supermarktketens (EDAH, Konmar) niet alleen weigeren om de Nieuwe Revu over legalisatie te verkopen, maar ook omdat is er geen overleg mogelijk is over de verkoop van enig hennepvezelproduct.

Te lang heeft onze stichting stoned toegekeken, en niets gedaan. Hennepvezel is het product van iedere eeuw. Het is een milieuvriendelijke, goedkope en buitengewoon veelzijdige grondstof voor duizenden producten waarvan wij veel gebruik maken in ons leven. Er is een grote MAAR: In Nederland is de hennepvezelindustrie afgelopen maand definitief de nek omgedraaid met het intrekken van de landbouw vergunningen van ruim 50 hennepvezelboeren in Friesland. Voor alle duidelijkheid: van hennep word je niet stoned. Hennepproducten worden veel verkocht door bijvoorbeeld 'De BodyShop' en vele natuurwinkels.

Deze actie mochten we niet uitvoeren in Amsterdam centrum, want hennepzaad zou een verdovend product zijn. Geacht bestuur van Amsterdam (en Nederland) Hennepzaad is het enige natuurlijke product dat alle 4 de voedingszuren bevat, het bevat geen THC. De zaden die wij zojuist uitdeelden waren hennepzaden, die mensen makkelijker dan de Revu's cannabiszaden in hun tuin kunnen kweken. Nu de hennepvelden in Friesland dreigen te verdwijnen kunnen dan in ieder geval de zangdieren nog genieten van dit product ; )


Heden ochtend hebben actievoerders van Legalize! in weer en wind actie gevoerd bij de Albert Heijn opt museumplein. Dit naar aanleiding van het feit dat Albert Heijn en Laurus supermarktketens (EDAH, Konmar) niet alleen weigeren om de Nieuwe Revu over legalisatie te verkopen, maar ook omdat is er geen overleg mogelijk is over de verkoop van enig hennepvezelproduct.

Te lang heeft onze stichting stoned toegekeken, en niets gedaan. Hennepvezel is het product van iedere eeuw. Het is een milieuvriendelijke, goedkope en buitengewoon veelzijdige grondstof voor duizenden producten waarvan wij veel gebruik maken in ons leven. Er is een grote MAAR: In Nederland is de hennepvezelindustrie afgelopen maand definitief de nek omgedraaid met het intrekken van de landbouw vergunningen van ruim 50 hennepvezelboeren in Friesland. Voor alle duidelijkheid: van hennep word je niet stoned. Hennepproducten worden veel verkocht door bijvoorbeeld 'De BodyShop' en vele natuurwinkels.

Deze actie mochten we niet uitvoeren in Amsterdam centrum, want hennepzaad zou een verdovend product zijn. Geacht bestuur van Amsterdam (en Nederland) Hennepzaad is het enige natuurlijke product dat alle 4 de voedingszuren bevat, het bevat geen THC. De zaden die wij zojuist uitdeelden waren hennepzaden, die mensen makkelijker dan de Revu's cannabiszaden in hun tuin kunnen kweken. Nu de hennepvelden in Friesland dreigen te verdwijnen kunnen dan in ieder geval de zangdieren nog genieten van dit product ; )


- E-Mail: info@legalize.net Website: http://www.legalize.net
 

Lees meer over: natuur, dier en mens zonder rubriek

aanvullingen
uit dit artikel zijn aanvullingen verwijderd, zie spelregels
Proefproces? 
Martijn le Noble - 02.02.2005 12:43

Toffe actie!

Dit willen we (gaan we) in Rotterdam ook wel doen zoiets!

E-Mail: martijn@helpdehennep.tk
Website: http://www.helpdehennep.tk
 
aanvullingen
> indymedia.nl > zoek > archief > hulp > doe mee > publiceer nieuws > open nieuwslijn > disclaimer > chat
DISCLAIMER: Indymedia NL werkt volgens een 'open posting' principe om zodoende de vrijheid van meningsuiting te bevorderen. De berichten (tekst, beelden, audio en video) die gepost zijn in de open nieuwslijn van Indymedia NL behoren toe aan de betreffende auteur. De meningen die naar voren komen in deze berichten worden niet zonder meer door de redactie van Indymedia NL gesteund. Ook is het niet altijd mogelijk voor Indymedia NL om de waarheid van de berichten te garanderen.